Wielkim sukcesem naszych uczniów zakończyły się etapy rejonowe KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych zajęli czołowe miejsca we wszystkich konkursach w Gminie Police, a 13 zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.

Lokaty w rankingu gminnym:

KONKURS CHEMICZNY

1 miejsce Jakub Jucha kl. 3b – kwalifikacja do finału

2 miejsce Laura Początek kl 3b

 

KONKURS POLONISTYCZNY

1 miejsce Agata Sałapa kl. 3b - kwalifikacja do finału

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1 miejsce Agata Sałapa kl. 3b - kwalifikacja do finału

3 miejsce Natalia Pawlicka kl. 3b - kwalifikacja do finału

6 miejsce Amina Larhzali kl. 3b - kwalifikacja do finału

 

KONKURS MATEMATYCZNY

1 miejsce Katarzyna Zoła kl. 2d - kwalifikacja do finału

 

KONKURS GEOGRAFICZNY

1 miejsce Katarzyna Zoła kl. 2d - kwalifikacja do finału

3 miejsce Agata Sałapa kl. 3b - kwalifikacja do finału

 

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

5 miejsce Natalia Borysiewicz kl. 2a - kwalifikacja do finału

 

KONKURS FIZYCZNY

1 miejsce Katarzyna Zoła kl. 2d - kwalifikacja do finału

3 miejsce Magdalena Łabecka kl. 3e - kwalifikacja do finału

 

KONKURS HISTORYCZNY

2 miejsce Agata Sałapa kl. 3b - kwalifikacja do finału

3 miejsce Mateusz Michalak kl. 3e - kwalifikacja do finału

 

KONKURS BIOLOGICZNY

1 miejsce Katarzyna Zoła kl. 2d - kwalifikacja do finału

4 miejsce Laura Początek kl. 3b

 

KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

1 miejsce Magdalena Łabecka kl. 3e

 

Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w 4 konkursach.

Nasi uczniowie osiągnęli rewelacyjne wyniki uzyskując 9 kwalifikacji do finału wojewódzkiego.

 

Miejsca w Gminie Police:

 

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

2 miejsce Natalia Niedźwiecka kl. 7b - kwalifikacja do finału

6 miejsce Michał Suchta kl. 7b - kwalifikacja do finału

 

KONKURS MATEMATYCZNY

1 miejsce Igor Matuszewski kl. 7b - kwalifikacja do finału

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1 miejsce Ania Kałwa kl. 7b- kwalifikacja do finału

4 miejsce Adam Kałwa kl. 6a - kwalifikacja do finału

4 miejsce Lucas Pecio – Crook kl. 6c - kwalifikacja do finału

4 miejsce Michał Suchta kl. 7b - kwalifikacja do finału

9 miejsce Roksana Antoszewska kl. 7b - kwalifikacja do finału

14 miejsce Adrian Boulange kl. 6g - kwalifikacja do finału

Biorąc pod uwagę osiągnięte wyniki – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 reprezentują najwyższy poziom edukacyjny w Gminie Police.

Serdecznie gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom i życzymy zwycięstwa w finale wojewódzkim.