DZIEŃ ANIOŁA

6 grudnia w naszej szkole odbył się tematyczny dzień pod hasłem „Dzień Anioła”.
Celem tego dnia było przypomnienie nam, że jesteśmy piękni, mądrzy, wartościowi, oraz, że nikt nie ma prawa "deptać" naszej godności, jak również my nie mamy prawa naruszać godności innych ludzi.
W ramach tego dnia kosmetyczka Pani Ola Czubala, w każdej klasie na lekji wychowawczej  udzielała  rad  jak dbać o swoją skórę i wyglądać stosownie do wieku i miejsca, w kótrm się znajdujemy.
W trakcie Dnia Anioła uczniowie mogli przeczytać  zapisać swoje dewizy życiowe. Podczas przerw słuchali piosenek, którch tematem były anioły.

A oto najciekawcze sentencje:

Przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Walcz do końca. Nawet wtedy, gdy od początku stoisz na straconej pozycji.

Jedynym złym krokiem, jest ten nie zrobiony.

Przyszłość zależy od tego, co robimy w teraźniejszości.

W życiu nie chodzi o to, aby przeczekać burzę, a o to, aby nauczyć się tańczyć w deszczu.

Rób to co kochasz!

Bądź najlepszą wersją siebie!

Określ, co sprawia, że dobrze się czujesz i rób tego więcej.

Zacznij żyć życiem, o którym marzysz.

Możesz znacznie więcej, niż ci się wydaje.

Kochaj siebie!

Rada  Samorządu Uczniowskiego

1Kilka dni przed egzaminami gimnazjalnymi Samorząd Uczniowski zaproponował kilka metod odstresowania się.

Na tablicy na drugim piętrze umieściliśmy wskazówki dotyczące rytmu dnia, oddychania, snu oraz odżywiania.

Podczas przerw uczniowie mogli odstresować się przebijając balony z napisami(stres, zmęczenie, nerwy) oraz skosztować zdrowych koktaili i soków.

Największym powodzeniem cieszyła się jednak folia bąbelkowa.

Pamiętajcie, że te wskazówki pomogą Wam nie tylko w czasie egzaminów, ale również podczas walki o jak najlepsze oceny na świadectwie.

2

3

4

nowe128 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Regionu.

30 października w naszej szkole obchodziliśmy Halloween.

dy Samorząd Uczniowski ogłasza!

KONKURS  Z OKAZJI HALLOWEEN!

Dnia 30 września 2015 odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Chłopaka.